fbpx

Літаки, дорогі курорти і хворі діти: Як живе і виглядає забутий співак Вітас (фото)

Старий хіт відомого співака Вітаса “Сьомий елемент” раптово став сенсацією в Мережі.

Як живе забутий виконавець?

Вітас почав свою музичну кар’єру в грудні 2000 року. Його візитними картками стали пісні “Опера №2” і “Сьомий елемент”. У 2013 році артист вляпався в скaндал, який poзгopівся після того, як його звинуватили в нaїзді на велосипедистку і нaпaді на поліцейського. З тих пір мало що чути про артиста.

Однак, як виявилося, це в Росії Вітас забутий. Для решти світу він справжня знахідка. Зокрема, ролик на пісню “Сьомий елемент” став хітом в інтернеті. Користувачі Мережі з усіх куточків землі публікують пародії на відео, зокрема, копіюючи манеру виконання Вітаса і його образ. Деякі ролики дуже веселі.

Користувачі інтернету задалися питанням, як живе колись популярний співак. Найшли особисту сторінку Вітаса в соціальній мережі Instagram. Судячи з фотографій і відео, співак досі користується популярністю. Ось тільки не в Росії, а за кордоном. Співак багато гастролює, подорожує, а у вільний час підтримує форму в тренажерному залі і відвідує кафе.

Вітас не забуває про сім’ю: дружину Світлану і дітей – доньку Аллу і сина Максима. Співак досить часто публікує фотографії особистого характеру, на них зображені члени його сім’ї.

Читайте також: Невже знову поповнення? Надія Мейхер показала вaгiтне фото

Цікаво, що в коментарях до публікацій Вітаса багато слів іноземними мовами. Люди пишуть артисту добрі слова, побажання і запитують, коли ж він відвідає їхню країну. Ймовірно, Вітас дійсно популярний.

Виходячи з цього, можна відзначити, що співак веде безбідний спосіб життя. У своєму акаунті артист регулярно публікує фото з літаків, причому він подорожує бізнес-класом, демонструє одяг і аксесуари відомих світових брендів. А ще артист часто публікує фото хвopих дітей із закликом допомогти, а в подальшому – і подяки за допомогу.

You cannot copy content of this page