Ліжко напроти дзеркала, сухі квіти в спальні і ще 3 способи зіпсувати енергетику будинку

Енергетика будинку безпосередньо залежить від того, наскільки в ньому чисто. Не відкладайте такі важливі справи на потім, оскільки чим довше ви тягнете з ними, тим більша ймовірність потрапити в неприємну ситуацію.

Cухі квіти

Багато жінок люблять отримувати в подарунок букети. Але потім їм шкода викидати засохлі квіти на смітник, тому вони зберігають їх на набагато більший термін, ніж відведено їм природою. Навіть якщо вони все одно гарні, їх енергетика поступово стає негативною. Джерело

Відповідно до законів біоенергетики, будь-які старі речі, які втратили свій колишній колір і втратили колишню красу, краще прибирати з дому. Звичайно, є деякі винятки – наприклад, одяг. Не кожен може дозволити собі викидати його, як тільки він втрачає товарний зовнішній вигляд.

Але в цілому якщо щось приходить в непридатність, то від цього потрібно позбавлятися. Квіти – джерело позитиву і сприятливої ​​енергії, але коли вони в’януть, то починають вбирати в себе позитивну енергію. Поступово їх знак змінюється з плюса на мінус. Найнебезпечніше тримати їх в спальні, так як це місце відповідає за здоров’я людей і за особисте життя.

Власниці засушених квітів можуть снитися погані сни, може з’явитися тривога і страхи, сварки в родині. Вихід: фотографувати дорогі серцю букети на пам’ять, а коли вони втратили життєву силу, відпускати подарунок з дому.

Неправильно поставлені дзеркала

Дзеркала рекомендується не ставити один навпроти одного. Справа в тому, що вони є сильним джерелом неприборканої і потужної енергетики. Якщо два дзеркала стоять один навпроти одного, то це створює енергетичні зони підвищеної інтенсивності, де може концентруватися у великих кількостях негатив. Недарма в чоpній мaгії вважається, що два дзеркала, які стоять один навпроти одного, створюють портал в інший світ.

Не бажано також спати напроти дзеркала. Експерти радять не проводити багато часу перед цим предметом, якщо ви, звичайно, не наводите красу перед важливим заходом, де хочеться виглядати на всі сто. Якщо ви все ж повинні спати перед дзеркалом, наприклад, в готелі або в гостях, то прийміть заходи.

Щоб не забути про приємне сні і гарне самопочуття, створіть між вами і дзеркалом перешкоду: поставте стілець, чемодан, на худий кінець, покладіть між постіллю і дзеркалом рушник або сумочку. Тоді дзеркало не буде вбирати в себе ваші сили і не зможе сплутати вам всі карти, породжуючи хаос у свідомості.

Зламані настінні годинники

Взагалі, будь-які зламані механізми і електронні прилади – це джерела негативної енергії застою, але зі зламаними годинниками історія окрема. Вони символізують саме життя і його рівномірний перебіг. Якщо з ними щось не так, то життя стає набагато менш приємним. З’являються невдачі, хвороби, невпевненість, причому не в однієї людини, а у всіх домочадців відразу.

Якщо годинник не можна полагодити, то краще викинути. Те ж саме стосується і наручних годинників. Таким предметів не місце в будинку. Особливо небезпечно, коли годинник падає і розбивається. У такому випадку потрібно подякувати йому за службу, але все ж відправити на заслужений відпочинок, не відтягуючи прощання.

Подарунки від неприємних людей

Далеко не всі наші друзі або родичі є доброзичливими і чесними. Якщо ви в поганих відносинах з кимось, але змушені робити вигляд, що все нормально, то нерідко вам доводиться обмінюватися подарунками. Речі, подаровані неприємними особистостями, ми починаємо складувати в якомусь далекому кутку, в ящику комода, в коморі.

Там вони і починають красти позитивну енергетику. З цієї причини їх називають речами-вaмпірами. Якщо користуватися подарунком неприємно, краще поступово позбутися від нього, підшукавши слушний привід.

Також до таких речей можна віднести предмети, що належали людям, які відійшли: фотографії, годинник, гаманці, одяг. Відпривати такі речі у відро для сміття зможе не кожен. Не потрібно викидати все: щось можна роздати на доброчинність, щось – залишити на пам’ять. Фотографії можна помістити в пам’ятні рамки.

Читайте також: Коли у лютому відкриваються небеса і чути кожне прохання?

Старі календарі

Календар, як і годинник – це символ часу. Старі і нікому не потрібні календарі необхідно піддавати утилізації якомога швидше. Як тільки почався новий рік, краще відразу викидати старий календар.

Вважається, що старі календарі дуже негативно впливають на грошову удачу, на творчі здібності і настрій в цілому. Вони створюють енергетичну прив’язку до минулого. Рухатися вперед, перебуваючи в старому році, буде важко. Час не стоїть на місці, тому важливо продовжувати йти в прямому напрямку, позбавляючись від застою.