Лобода відмовилася від українського громадянства, хоча ще три тижні тому плакала крокодилячими сльозами через війну в Україні

39-річна українська співачка Світлана Лобода вже декілька років є громадянкою Мальти та відмовилася від українського громадянства.

Як відомо, ще кілька років тому артистка зосередила всі капітали в цій країні Євросоюзу та позбулася українського громадянства. І останнім часом гонорари за свої концерти Лобода брала винятково у євро.

Світлана Лобода та її представники ще не прокоментували цю інформацію, але про те, що співачка довгий час разом зі своїми доньками та коханим живе в Європі, відомо давно.

Світлана Лобода вже кілька років живе з доньками в Європі, проте не розповідала, де саме.

Зазначимо, що для отримання громадянства Мальти потрібно зробити значні грошові вкладення в країну, наприклад придбати нерухоме майно на сотні тисяч доларів, що й зробила українська артистка.

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року Світлана Лобода записала відеозвернення, у якому благала зупинити війну зі сльозами на очах. Зокрема артистка розповіла, що в Україні перебуває її батько.

Фото з вільних джерел