Ляльки, іграшки та сувеніри: які з них не можна тримати в будинку і яку енергетику вони несуть

Енергетика будинку дуже важлива, тому що в рідних стінах ми знаходимося більшу частину часу. Якщо з якоїсь причини аура вашого житла зіпсувалась, скористайтеся порадами про те, як почистити будинок від чорної енергії. Намагайтеся не допускати її появи, вибираючи правильні іграшки та сувеніри.

Які іграшки не можна тримати в будинку

Знайдені іграшки. У жодному разі не несіть додому іграшки, які ви десь знайшли. Історія таких речей вам не відома. Той, хто володів цими іграшками, може бути поганою людиною та своєю негативною енергетикою зарядити цю річ, тому ви можете собі нею нашкодити.

Подарунки від неприємних людей. Якщо хтось із людей, які могли б бажати вам зла, подарував вам сувенір чи ляльку, то або не приймайте дару, або не несіть цю річ додому. Вона може бути заряджена на негатив та принести вам дуже багато проблем.

Страшні ляльки та іграшки. Не потрібно тримати в будинку ті іграшки, які вас у прямому розумінні лякають. Прислухайтеся до інтуїції у таких випадках. Якщо вам здається, що такої іграшки краще позбутися, то так вчинити і потрібно. Не варто дозволяти грати злими іграшками своїм дітям.

Старовинні іграшки. З ними як мінімум варто бути обережнішим. Вони могли належати вашій бабусі, мамі, а тепер перейти до вас у спадок. Потрібно дотримуватися тонкої межі між бажанням зберегти пам’ять про людину та володінням старою річчю, яка погіршує енергетику будинку. Якщо іграшка дуже стара і погано виглядає, краще віддати гроші, щоб її оновити та почистити. Так і енергетика будинку залишиться позитивною і збережеться пам’ять про людину.

Які іграшки, ляльки та сувеніри будуть корисними

Ті, які ви зробили своїми руками. Такі предмети будуть чудово поєднуватися з вашою енергетикою, тому будуть приносити велику удачу або виконувати роль оберегу.

Ті, які вам подарувала близька людина. Якщо ляльку чи іграшку вам подарував хтось дуже близький, вона буде чудовою прикрасою для дому чи розвагою для дитини. Проблем така річ не принесе.