fbpx

Любовний cкaндал: внучка Єлизавети II повела чужого чоловіка і батька (фото)

Англійці обурені: черговий любовний скандал підмочив репутацію королівської родини. Внучка королеви Єлизавети II, остання незаміжня принцеса Віндзорів – Беатріс – розбила чужу родину.

Виявилося, що новий бойфренд принцеси Едоардо Мапелло Моцці заради Беатріс кинув свою наречену з маленькою дитиною. Джерело.

Друзі пари кажуть, що Едоардо буквально вигнав з дому свою колишню наречену Дару Хуан і їх дворічного сина. Мама з дитиною повинні були ночувати у друзів на дивані.

Як пише видання Dаіly Mаіl, Беатріс і Едоардо знайомі з дитинства. Але вони ніколи не спілкувалися і зустрілися нещодавно на весіллі молодшої сестри Беатріс – принцеси Євгенії. Едоардо на свято прийшов без своєї коханої. Роман закрутився раптово. Та так швидко, що Едоардо продовжував жити ще деякий час під одним дахом з нареченою і їхнім спільним сином.

Читайте також: “Яна не єдина”: Коханка чоловіка Лорак просто пищить, так заміж хоче (фото)

Після того, спливла інформації про стосунки принцеси і бізнесмена, 35-річний Едоардо розповідав, що зі своєю коханою Дарой розлучився пів року тому. Але друзі пари стверджують, що Едоардо бреше.

Зараз колишня наречена Едоардо Дара Хуан разом з сином підшукують житло в Лондоні. Колишня наречена коментувати інцидент пресі відмовляється.

You cannot copy content of this page