fbpx

Люди будуть сміятися!: Наталя Могилевська зробила гучну заяву

Всім відомо, що у минулому сезоні шоу «Танці з зірками» Наталя Могилевська та Надя Дорофєєва були головними конкурентками. На радість багатьох, вони обидві стали безперечними улюбленицями публіки, і до останнього різниця в сумі балів була мінімальною.

На жаль, проект закінчився, а перемогу здобула Могилевська, проте в мережі продовжують порівнювати двох співачок. Дивно, але це робить і сама Могилевська.

Читайте також: У мережі показали фото вaгiтної Меган: сумнівів не виникає

Не так давно вона написала в особистому блозі пост про те, як бачить свою старість. Співачка настільки впевнена в своїй перевазі, що заявила про свою участь в «Танці з зірками-2075», в якому нібито позмагається з дочками Наді Дорофєєвої. Багато хто посміявся з такого рішення зірки, але вона сказала, що говорить це на повному серйозі.

“Якою я бачу себе в старості? Веселою старенькою з пальчиками з манікюром, яка буде продовжувати брати нові висоти. Я буду змагатися з донькою Наді Дорофєєвої в «Танцях із зірками-2075». Впевнена — в 80 життя тільки починається!” — впевнено заявила Наталія Могилевська.

You cannot copy content of this page