fbpx

У мережі показали фото вaгiтної Меган: сумнівів не виникає

Вихід у світ подружжя Принца Гаррі і Меган Маркл на благодійному концерті в Лондоні справив фурор як серед відвідувачів, так і в мережі. Всьому виною – образ герцогині, недвозначно підкреслює округлий животик.

Так, незабаром після весілля Гаррі і Меган поповзли чутки, що новоспечена герцогиня Сассекська вaгiтна. Дані припущення виникли після того, як Меган не супроводжувала свого чоловіка в благодійний тур в Африку. Але після цього ніякої інформації ні про підтвердження, ні про спростування про вaгiтнiсть актриси не було.

Відвідування подружжям концерту «100 днів світу» в підтримку ветеранів, проведений в Лондоні, викликав справжній фурор: в міру облягаюча блакитна сукня Меган від Jason Wu підкреслила животик дівчини.

Фото зі світського заходу стали надбанням громадськості і викликали захват у публіки, так як форми актриси і справді сильно змінилися.

Читайте також: “Вона не забула і все ще кохає, але життя триває”: Тіна Кароль підігріла чутки про вaгiтнicть (фото)

При цьому деякі критики говорять про те, що чутки про вaгiтність Меган Маркл лише фейк, а кругленький живіт на фото – це наслідок невдало обраного наряду.

Нагадаємо, що за неперевіреними джерелами була інформація, що Меган вaгітна двійнятами, іноді ходили чутки, що вона очікує хлопчика, а інші стверджують – що дівчинку. При цьому представники королівського двору утримуються від коментарів.

Джерело.

You cannot copy content of this page