Магічна дата 22.02.2020 – остання можливість здійснити мрію. Цього дня закінчується енергетичний коридор

Неріод з 02.02.2020 по 22.02.2020 пов’язаний з особливим енергетичним фоном, який впливає на людей.

Загадувати бажання і формувати у свої найщиріші наміри, варто о 20:20 або 22:22 22.02.2020, в години найбільшої енергетичної активності.

Двійка – втілення енергії неба, віддачі, також є числом внутрішнього світу, емоцій, місяця. В деякому сенсі двійка протилежна шістці – числа збирання, одержання, забирання. Ось чому в період активності двійки потрібно звернути увагу на внутрішній світ, але також і розглянути власні можливості віддачі.

Астрологи радять обмежити у цей період публічну активність і в цьому є сенс, зокрема для більшості людей, які звикли, як правило, забирати, але не віддавати.

Читайте також: Цієї весни удача усміхнеться трьом знакам Зодіаку. Вони справжні везунчики

Також цей період цікавий і для того, щоб розвивати в собі енергію віддачі і вміння заглиблюватись у власний внутрішній світ, виховувати незворушність. Так чи інакше, кожен день ви можете використовувати на благо чи на шкоду для себе і оточуючих. Вибір завжди за вами. І числа тут тільки визначають деякі умови, але не ваші сутнісні рішення.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням