Магічний молодий Місяць 16 квітня – унікальний шанс здійснити мрії і бажання

Молодик – короткочасний період, під час якого Місяць переживає енергетичне оновлення. У цей день у кожної людини з’явиться можливість змінити своє життя на краще і знайти бажане. Ефективні обряди на гроші, удачу і виконання бажання допоможуть вам в цьому.

Наші предки вірили, що вплив Місяця може позначитися на всіх сферах людського життя. Для кожної місячної фази характерні свої особливості, які і визначають енергетику нічного світила. З давніх часів Молодик символізував початок нового життя. Саме тому в цей час люди прагнули зробити все, щоб досягти бажаних змін. У зв’язку з цим виникло безліч обрядів, завдяки яким ви зможете залучити гроші, удачу, а також втілити в реальність будь-яке бажання.

Лягайте спати з позитивними думками і не забувайте думати про те, що незабаром вам пощастить.

Щоб досягти успіху в будь-яких починаннях, нам необхідна удача. Якщо ви хочете, щоб Фортуна завжди була на вашому боці, залучіть її увагу за допомогою сильного обряду в Молодик.

Візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому те, що, на вашу думку, заважає вам досягти більшого. Наприклад, якщо ви вважаєте, що поради оточуючих часом бувають недоречні, або ж навпаки, відсутність підтримки близьких позбавляє вас багатьох можливостей, обов’язково запишіть це.

Потім запаліть свічку і спаліть свій список. Поки він догорає, уявляйте, що разом з ним ваше життя залишають всі проблеми і перешкоди, які виникають на шляху до успіху.

Після цього рушайте на прогулянку і постарайтеся перейнятися навколишньою атмосферою. Уявіть, що незабаром ваше життя почнеться з чистого аркуша, а удача завжди буде поруч з вами.

З безлічі обрядів на виконання бажань експерти відібрали для вас один з найефективніших. Проводити його слід в перші години Молодика (він настане в 05:00), поки енергетика нічного світила максимально сильна.

Читайте також: 6 пар знаків Зодіаку, які ідеально поєднуються в стосунках

Для проведення обряду вам буде потрібно аркуш паперу, червона ручка і зелена свічка. Відчуйте їх в окремій кімнаті і запишіть на папері всі свої бажання, починаючи з самого заповітного і закінчуючи самим незначним. В цей час ви повинні перебувати в гарному настрої, так як негативні думки і емоції можуть збити вас з потрібною енергетичної хвилі. Якщо ви чимось засмучені, не варто приступати до маніпуляцій, в цьому випадку їх результат навряд чи буде відповідати вашим очікуванням.

Завершивши список, уявіть кожне бажання, а краще з’єднайте їх разом. Наприклад, якщо ви мрієте відправитися в подорож і хочете придбати автомобіль, уявляйте, що ви відправляєтеся в іншу країну на новій машині. Якщо ж ви бажаєте знайти свою любов і переїхати в нову квартиру, в своїй підсвідомості ви можете намалювати картину, де ви перебуваєте в будинку своєї мрії разом з коханою людиною. Постарайтеся дати волю фантазії – саме це прискорить дію обряду.

Завершивши вищенаведені дії, спаліть лист з бажаннями над свічкою, але при цьому постійно думайте про них. Якщо ви змогли правильно відправити сигнал у Всесвіт, він обов’язково відгукнеться на ваші прохання.

Як показує досвід, найбільш корисно мріяти саме перед сном. У цей час ми здатні відчути себе максимально розслаблено і можемо сконцентруватися на своїх мріях. Щоб виконати бажання, не завжди потрібно вдаватися до допомоги обрядів і ритуалів: досить підключити фантазію і притягнути бажане силою думки.

Джерело.