fbpx
Новини

Магнітна буря 15 листопада 2021 року: як підготувати свій організм сьогодні

Навколо Землі є невидима оболонка – магнітосфера, яка захищає нашу планету від сонячної радіації. З космосу на неї впливає потік сонячного вітру – так називають іонізовані частки, які постійно розлітаються від Сонця зі швидкістю 400 км/сек.

Зазвичай сила тиску сонячного вітру та тиск магнітної оболонки Землі рівні.

Але коли на Сонці трапляються спалахи, швидкість сонячного вітру збільшується, баланс тиску змінюється, магнітосфера ніби стискається над Землею і починають змінюватися величини струмів. Цей перепад тиску вчені називають магнітною бурею.

Незважаючи на те, що вчені поки недостатньо вивчили, як коливання магнітного поля впливають на організм, в дні магнітних бур підстрахуватися і дотримуватися нехитрих правил.

Метеочутливим людям під час магнітних бур також важливо добре висипатися, уникати підвищених навантажень, занять спортом, стомлюючих походів по магазинах або садових робіт на дачі.

Сьогодні, 15 листопада 2021, магнітосфера Землі очікується спокійна, ймовірність магнітної бурі становить 1%.

У цей час краще зайнятися зміцненням свого здоров’я. Пропити вітаміни, більше перебувати на свіжому повітрі. Переглянути своє харчування, додати до свого раціону більше овочів і фруктів, пити більше води. Не забувайте про здоровий сон, він повинен тривати не менше 7-8 годин.

You cannot copy content of this page