Магнітна буря 20 листопада: намагайтеся якомога більше відпочивати

20 листопада 2021 року, протягом усього дня інтенсивність магнітних коливань прогнозується в районі 2-3 бали.

На жаль, людям геомагнітні бурі завдають лише шкоди. Особливо сильно відчувають його метеочутливі люди. Але й у багатьох інших стан здоров’я у такі моменти погіршується.

Найсильніше виходять із строю різного роду апарати, що призводить до перебоїв зі зв’язком, передачі телевізійних сигналів, систем навігації і т.д. Техніка на Землі практично не схильна до впливу магнітних бурь. Виняток становить радіозв’язок, протяжні лінії електропровідників та трансформатори. Тому теоретично потужна магнітна буря може залишити нас без електрики на тривалий період.

Намагайтеся протягом дня не нервувати, не звертати уваги на подразники, не перевантажувати себе фізичними навантаженнями. Влаштуйте собі протягом дня дві або три додаткові перерви, коли можна просто посидіти і трішки відпочити.

Намагайтеся якомога більше відпочивати. Можна влаштувати спа-процедури вдома, прийняти заспокійливу ванну, послухати приємну музику, почитати книгу або подивитися комедію.

Необхідно зробити ваше щоденне харчування легшим. Також дотримуйтесь водного режиму, тобто вживати якнайбільше чистої води. Рекомендовано вживання трав’яного чаю, а також заспокійливих засобів на рослинній основі.