fbpx

Магнітна буря 24 листопада внесе корективи у наше життя: чого побоюватися цього дня

Магнітні бурі – це коливання магнітного поля Землі, які є наслідком спалахів на Сонці. Найбільша зірка нашої системи викидає величезну кількість частинок, які забирає сонячний вітер. Досягаючи землі, сонячний вітер впливає магнітне поле землі, викликаючи його сильні коливання. Як правило На 3-й день після спалахів спостерігається пік магнітних коливань.

Листопад 2021 року закінчується непростою геомагнітною ситуацією. Магнітна буря 24 листопада скоригує плани найближчим часом, також позначиться на повсякденних справах. Сила геоударів сягатиме 4-5 балів.

Сонячна активність за підсумками минулих днів листопада 2021 року була підвищена. Магнітні бурі почалися з настанням місяця і відчутні досі. Закінчиться місяць ще трьома несприятливими днями – 27, 29 та 30 числа.

Усі системи людського організму відгукуються магнітні бурі. Чим сильніше коливання, тим гірше самопочуття.

Як поводитися під час магнітних бурь

Варто переглянути свій раціон, не потрібно налягати на шкідливу їжу. Під час магнітних бурь люди зазнають занепаду сил, зниження концентрації уваги. Фахівці рекомендують більше відпочивати, висипатись.

Також є думка, що вплив магнітних бурь посилює ймовірність недорозумінь — у дні обурень варто бути акуратнішими у спілкуванні.

You cannot copy content of this page