Магнітна буря 7 листопада 2021 року: наскільки сильним буде геошторм. Обмежте поїздки

Навколо нашої планети існує магнітне поле, яке захищає її від радіації та інших шкідливих випромінювань. У спокійному стані його тиск дорівнює тиску сонячного вітру – так називається потік іонізованих частинок, що постійно виходить від Сонця у відкритий космос.

У разі аномальних процесів, що відбуваються на Сонці, сила і швидкість цього потоку може збільшуватися і викликати зміни в магнітному полі Землі. Зокрема, до таких процесів відносяться спалахи на Сонці, які трапляються з різною періодичністю та сприяють виникненню так званих магнітних бур.

Минуло кілька днів з моменту, коли на Сонці було зафіксовано спалахи, що викликали найсильніші магнітні бурі за останні кілька років. Пік цього явища припав на кінець жовтня, але вчора і сьогодні, 6 та 7 листопада 2021 року, у магнітному полі Землі поки що спостерігається нестабільність. Очікувана сила геомагнітного удару має перевищити 4 бала.

Метеозалежним людям потрібно заздалегідь вивчити графік магнітних пір на листопад 2021 року. У ці дні магнітні збурення найчастіше впливають організм.

Більшість людей у ​​дні магнітних бур стає пасивними, у них падає працездатність, стає поганим настрій, з’являється апатія.

Щоб зменшити негативний вплив бурі на організм, обмежте інтенсивні фізичні навантаження, відпочивайте більше, гуляйте на свіжому повітрі, забезпечте повноцінний сон. Дотримуйтесь здорового харчування: їжте рибу, овочі, каші, пийте більше води.

Відмовтеся від вживання кави та шкідливих звичок. Не піддавайтеся стресам, уникайте конфліктних ситуацій. Не беріться за роботу, яка потребує зосередженості та уваги. Обмежте поїздки.