Магнітна буря 9 листопада 2021 року: що очікувати метеозалежним людям

9 листопада 2021 року, ймовірність магнітної бурі становитиме 5%, сила геоударів не перевищить 3 бали. Але це не означає, що можна розслабитись. Навпаки, треба кинути всі сили на підготовку. Наступна магнітна буря прогнозується вже найближчими днями.

Часто під вплив магнітних бурь потрапляють люди з хронічними захворюваннями. Найбільш гостро реагують на сонячні спалахи діти та люди похилого віку. Найбільш стійкі до негативних наслідків геомагнітних бур молоді люди, які мають не тільки хорошу фізичну.

Оскільки вся система людини дуже чутлива до перепадів магнітних коливань, потрібно заздалегідь цікавитися і відзначати для себе несприятливі дні місяця. Постійно зміцнювати свій організм та резервні сили та можливості організму, не забувати про фізичні вправи, правильний режим харчування, роботи та відпочинку.

Як підготуватися до магнітної бурі

Постарайтеся в ці дні їсти менш калорійну їжу, більший упор робіть на фрукти та овочі, багаті на вітаміни і мінерали.

Обмежте кількість кави, а ще краще, якщо ви заміните її зеленим чаєм, фруктовим, чай каркаде, овочевими і фруктовими соками або мінеральною водою.

Влаштуйте собі релакс, вранці прийміть душ, а ввечері ароматні ванни.

Ну якщо вам, все ж таки нездужає, то краще звернутися до лікаря.

Не намагайтеся планувати на дні несприятливі жодних важливих справ та зустрічей. Набагато розумніше перенести важливі переговори, відрядження, ремонтні роботи на інші дні. Навіть прибирання квартири не варто починати в дні магнітних бур.