Магнітні бурі у березні 2022 року: прогноз астрофізиків на перший місяць весни. Як захиститися

Працівники сонячних лабораторій щодня спостерігають за сонячною активністю та фіксують усі спалахи на нашій зірці. У дні високої сонячної активності виникають магнітні бурі, які негативно впливають на здоров’я та самопочуття.

Попередній розклад на березень 2022

Весна 2022 року розпочнеться з магнітних бур. Небезпечними днями вважаються 3 та 4 березня. Активність 3 березня буде невеликою, а 4 березня очікується магнітна буря.

Потім підвищена сонячна активність прогнозується 11 та 12 березня. Магнітна буря оцінюється у 4 бали, але вчені запевняють – ні її тривалість, ні цілком відчутний за метеорологічними показниками рівень небезпеки насправді не принесуть великого дискомфорту та серйозних наслідків.

Через тиждень ситуація повториться – землю накриє магнітна буря 18-19 березня. Та ж інтенсивність, ті ж наслідки та способи з ними боротися.

Магнітна буря 31 березня буде потужною та вкрай небезпечною. Вона почне набирати силу вже вночі, і досягне свого піку ближче до обіду.

Вплив магнітних бур на організм людини

Найчастіші симптоми при магнітних бурях: погіршення настрою, занепад сил, головний біль, порушення сну, депресивний стан, стрибки артеріального тиску.

Люди стають неуважними, конфліктними, неспокійними.

Як підготуватися до магнітних бурь

Напередодні магнітної бурі не перевтомлюйтесь, проводьте щонайменше годину на день на свіжому повітрі. Вживайте легку їжу. Добре висипайтеся, робіть легку ранкову гімнастику.

Важливо зберігати спокій, не перебільшувати впливу магнітної бурі на організм.

Як захиститися від негативного впливу бурі

Щоб зменшити негативний вплив бурі на організм, обмежте інтенсивні фізичні навантаження, відпочивайте більше, гуляйте на свіжому повітрі, забезпечте повноцінний сон. Дотримуйтесь здорового харчування: їжте рибу, овочі, каші, пийте більше води.

Що не можна робити під час магнітних бурь

Відмовтеся від вживання кави та шкідливих звичок. Не піддавайтеся стресам, уникайте конфліктних ситуацій. Не беріться за роботу, яка потребує зосередженості та уваги.