Магнітні бурі у березні: названо найнебезпечніші дати, коли слід бути особливо обережними

Березень буде вкрай насиченим місяцем з точки зору частоти і інтенсивності магнітних бур. Так, за 31 день нам належить пережити 12 магнітних бур і досить інтенсивних коливань метеосфери. Найближча сильна магнітна буря накриє країну вже в цю п’ятницю, 1 березня. Джерело.

Магнітні коливання прогнозуються на 2, 8, 12, 13, 18, 20, 26 і 29 березня.

А серйозні магнітні бурі Землю чекають 1, 19, 27 і 28 березня.

Магнітні бурі часто провокують:

  • сонливість або, навпаки, безсоння;
  • раптове погіршення самопочуття,
  • дратівливість,
  • неуважність уваги.

Магнітні бурі: що робити

Зокрема, насамперед варто звернути увагу на харчування. У дні магнітних бур потрібно уникати переїдання – воно збільшує навантаження на серцево-судинну систему. До того ж потрібно пити побільше води, заспокійливого чаю, наприклад, з мелісою і вживати більше вітаміну С.

Читайте також: Чому натільний хрестик не можна носити на ланцюжку і ще 10 речей, які ніколи не можна робити з цим сильним священним атрибутом

Кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко говорить, що під час магнітних бур, в першу чергу, страждають центральна нервова система і серцево-судинна системи людини, зростає кількість інфарктів, інсультів, гіпертонічних криз, збільшується кількість смертей.

За словами психолога Ірини Чуєвій, для того, щоб організм як можна менше реагував на погодні і геомагнітні зміни, необхідно зміцнювати своє здоров’я. “Ведіть здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся, не забувайте про повноцінний відпочинок і прогулянки на свіжому повітрі”, – розповіла Чуєва.​