Майно чоловік все на батьків записував, щоб податки не платити. Зараз розумію, що занадто довіряла чоловікові і ніяк не підстрахувалась

Я напевно як і більшість жінок опинилась в такій ситуації. Закохалась відразу після школи, він був старший за мене на кілька років, вже навчався в інституті. Квіти, кафе, кінотеатр. Невдовзі ми побрались, народився синочок.

В даний час стосунки з чоловіком серйозно погіршилися і мені довелось подумати про роботу. Син вже ходить до школи. Раніше я ніколи не працювала, тому досвіду немає. Спочатку не могла, тому що син був маленький і освіти не було. А потім отримала вищу освіту, але роботу не шукала, тому що всіх все влаштовувало.

Зараз хочу почати працювати, але чоловік проти. Він хоче ще дітей. А для мене цікава кар’єра, яку доведеться починати з нуля, а чоловік вже добре заробляє і не хоче нічого міняти. І з цього питання ми сильно і постійно сперечаємось і відступати ніхто не має наміру. Якщо ми розійдемось, мені потрібно буде думати, як заробити самій.

Майно чоловік все на батьків записував, типу щоб податки не платити. Зараз розумію, що занадто довіряла чоловікові і ніяк не підстрахувалась. Але поїзд пішов і треба щось робити. Набридло сидіти вдома і бути домогосподаркою, хочеться зайнятися саморозвитком і кар’єрою.

Буду рада, якщо хтось допоможе слушною порадою, де зараз можна знайти цікаву грошову роботу, щоб не важливий був вік і не була потрібна гарненька зовнішність. За освітою я менеджер по туризму, але це було 9 років тому і я об’єктивно розумію, що мало що пам’ятаю і багато з тих пір змінилося в цій сфері.

Фото pixabay.com