fbpx

Майже 40 років тому Валю і Таню випадково переплутали у пoлоговому будинку

Двох дітей переплутали в одному з пoлогових Будинків Молдови 39 років тому. Майже 40 років вони не знали про те, хто їх справжні батьки.

27 березня 1978 року нарoдилися дві дівчинки: Валя і Таня. Їх мами (прізвище однієї була Суман, другої – Лаштур) лежали в одній палаті, і коли дівчаток понесли купати, їх випадково переплутали.

Коли жінки покинули лікарню, вони помітили, що з новонарoдженими щось не те: вони плачуть і не приймають їжу. Але, зрозуміло, жодній з них і в голову не могло прийти, з чим можуть бути пов’язані ці особливості поведінки.

Анатолій Лаштур, який довгий час вважав себе братом Тетяни, розповідав, що йому не раз доводилося чути від сусідів сумніви з приводу того, що його сестра дійсно дочка його батьків. Але він відкидав ці припущення.

Правда з’ясувалася, коли Лаштури вирішили переїхати в Америку. Одного разу до них зайшов сусід, який був знайомий з справжніми батьками Тані. Крім того, він знав, що обидві дівчинки дуже страждали після лікарні, будучи відірвані від своїх рідних матерів.

Перед від’їздом до Штатів в родині, де виросла Таня, вирішено було будь-що-будь знайти справжніх Тетяниних батьків.

Але успіхи пошуком не увінчалися, і вони поїхали. Пошуки тривали і за кордоном, але знову ні до чого не привели. Сусід Лаштурів зумів згадати ім’я: Валентини Суман.

Саме жінку з таким ім’ям Тетяна, Анатолій та інша їх сестра, Вікторія, стали шукати на Facebook. І вони зуміли знайти одну, дуже схожу на їх батьків.

Читайте також: «Вона мене обкрутила, обдурила, приручила. Як у неї це вийшло, я не розумію»

Перевіривши дати, вони написали їй і попросили вислати фотографії, в тому числі дитячі. Чутки про підміну в пoлоговому будинку все більше були схожі на правду.

На жаль, біологічного батька Тетяни вже не було в живих. Він пoмер навіть не дізнавшись, що його дитина повинна була вирости у інших людей, а сам він, якби все інакше, виховував би іншу дівчинку.

У жовтні «переплутані» жінки зустрілися на російському шоу, де було проведено тест ДНК. Він остаточно розвіяв сумніви. Тетяна і Валентина 39 років росли в чужих сім’ях і не підозрювали про це!

Вони зустрілися через всі ці роки, зустріли справжніх рідних і змусили всіх в залі для глядачів розплакатися. Це був дуже зворушливий момент.

Анатолій розповів, що вони кожен день розмовляють з Валентиною. У мріях у обох – жити разом в США, возз’єднатися остаточно.

Але він не забуває і про Тетяну, з якою вони виросли. «Я сказав їй, що обставини її нарoдження, які розкрилися нічого не змінюють, – поясни він, – Я люблю її, вона моя сестра, що б там не говорили».

На фото справа наліво: Анатолій Лаштур, Валентина Суман, Вікторія Терещук, Тетяна Мурадян.

Джерело.

You cannot copy content of this page