Максимум потоку Оріоніди 21 жовтня: як сьогодні загадати бажання на падаючі зірку, щоб воно здійснилося

Зорепади – це не тільки видовище, що зачаровує, а й прекрасна можливість для здійснення заповітних бажань. Енергетика простору в період зорепаду Оріонід буде позитивною, тому упускати можливості виконати мрію не можна.

Зорепад Оріонід почався на початку жовтня 2021 року і триватиме до 7 листопада. Пік його доводиться на 21 число, коли швидкість метеорів буде досягати 20 на годину. Помилуватися яскравим видовищем можна буде за умови гарної погоди, а загадати бажання можна навіть в похмурий день, вийшовши на вулицю у вечірній час.

21 жовтня згадати можна будь-яке бажання, але при цьому дотримуватися простих правил:

  • мрія повинна бути реалістичною;
  • загадати можна тільки одне бажання;
  • формулювання має бути простим і чітким;
  • відсутність користі і зла.

Загадати бажання на падаючу зірку непросто: іноді просто не вистачає часу, адже метеор падає з величезною швидкістю, і це займає не більше 5 секунд. Проте навіть в такий короткий період можна встигнути шепнути зірці свою мрію. Для цього її заздалегідь формулюють на аркуші паперу, і разом з ним вирушають на вулицю, піднімаючи написане до неба.

Загадати бажання можна і не виходячи з дому, і в цьому допоможе творчість. Досить намалювати зоряне небо з яскравим падаючим метеором, який залишає слід, і на ньому чітко написати свою мрію. Після того, як малюнок буде закінчено, його кладуть на підвіконня і шепочуть: «Кожна зірка виконує одне бажання. Моє теж збудеться, у Всесвіті не загубиться». Перед світанком листок прибирають в затишне місце і чекають виконання заповітної мрії.