fbpx
Шоу-бізнес

“Маленьке гидке каченя”: Лорак розпрощалася з чоловіком-зрадником і забрала доньку

Незважаючи на проблеми в особистому житті, Ані Лорак не збирається припиняти творчу діяльність. Через кілька днів після того, як новина про зради її чоловіка прогриміла в ЗМІ, зірка вирушила на гастролі і взяла 7-річну дочку Соню з собою.

Про це стало відомо після того, як на офіційній сторінці співачки в Instagram з’явилася фотографія зіркової мами і її доньки.

«Моя любов», – так Лорак прокоментувала новий знімок.

Всупереч зворушливому підпису, від деяких користувачів соціальної мережі доброзичливих відгуків не дочекатися. Вони критикують зовнішність 7-річної Соні і обговорюють саму співачку.

«Дочка – маленьке гидке каченя. Нічого особистого, констатую факт. Хіба від такого «гарного тата» могла народитися красуня-дочка??? Шкода, але вона взагалі нічого не взяла від Діви. Багато Кароліні доведеться грошей і праці вкласти у своє чадо, щоб та стала ефектною дівчиною».

А шанувальники зірки, як завжди, захищають її від ненависників і шлють найкращі побажання.

Читайте також: Скинув 60 кілограм: Як змінився за 5 років переможець “Х-фактор” (фото)

«Не розумію, як так можна говорити. Ви подивіться на дитячі фото. Нічого прекрасного немає. Діти завжди виглядають, як діти. А Сонечка виросте – красуня буде. У неї вже стільки ніжності в погляді. Навіть кокетство присутнє. І взагалі, на мій погляд, вона красива дівчинка».

«Годі вже обговорювати особисті сімейні відносини Кароліни і Мурата! Вона що, у вас питає поради, як їй вчинити? Чи ділиться з вами подробицями свого сімейного життя? Усім Вам самим хочеться обговорювати свої особисті сімейні проблеми з мільйонною аудиторією незнайомих людей? Ви, грубо кажучи, підглядали за її сімейним життям, а тепер активно даєте їй поради. Жaх! Ні совісті у людей, ні почуття такту, ні виховання!» – пишуть в Мережі.

Джерело.

You cannot copy content of this page