– Мам. Моя наречена виявляється вже заміжня. Щойно їй дзвонив і «нарвався» на чоловіка. А завтра то мало весілля ж бути

Не скажу, що жили, та не тужили. Все було. І плакали і раділи. Чоловік пішов, сина ростила одна. Навпроти сусідка Олена жила. Та ж доля, тільки у неї дочка була, Наташею звали. Росли наші діти, як брат з сестрою. Наташа вийшла заміж за хорошого хлопця Сергія. Мій син Олексій зустрів дівчину, в якої душі не чув. До речі, наречену сина теж звали Наталкою. Джерело

І ось, напередодні їхнього весілля, життя підкинуло нам веселенький казус. У цей день син зі своєю нареченою не бачився. Клопоту було море, хвилювання ще більше. І раптом, зателефонувавши по телефону, Олексій в розгубленості підходить до мене і каже: – Мам. Моя наречена виявляється вже заміжня. Щойно їй дзвонив і «нарвався» на чоловіка. Він сказав, що був у від’їзді, а зараз повернувся. Відчуваю, весілля потрібно скасовувати.

Начепив собаці поводок і пішов з дому. У мене почалася істерика. Гостей запросили, весілля оплатили, а головне, так зрадити Льошкину любов! Тут постукали в двері. Вся в сльозах, відкриваю. Стоїть сусідка, така ж зарьованная, як і я. Ні слова не кажучи, обнялися ми з нею, поплакали по-жіночому, від душі. Розповіла я їй про свою біду. Та на мене очі витріщила. Помовчала в задумі з півхвилини і, скоса поглядаючи спідлоба кудись в кут, тихо промовила:

– А від нас зараз зять пішов. Він сьогодні тільки з Півночі приїхав, із заробітків, довго його не було … Ну, ти знаєш. Дочка у ванній була, а тут телефон її задзвонив. Ну, зять і підняв трубку. А там хлопець якийсь нареченим Наташкиним називається. Це що ж виходить? Поки зять у від’їзді був наші дітки того, цього?

– Тьху, ти! – вигукнула я. У мене в голові тут же все склалося.

– Ну тебе. Льошкину наречену теж Наташею звуть. Не знаю, вже яким чином Лешка переплутав номер телефону своєї нареченої Наташі з номером сусідської Наташки. Перехвилювався перед одруженням. Загалом, нічка напередодні весілля, видалася дуже бурхлива. Спочатку шукали мого сина, потім їздили до його нареченої, потім до Олениного зятя. До найдрібніших подробиць згадували злощасну телефонну розмову.

Коли ж все прояснилося і встало на свої місця, ми довго сміялися, витираючи сльози радості. Адже всього кілька годин тому все летіло шкереберть. Так що ніколи не поспішайте з висновками щодо іншої людини. Можливо, ви просто не знаєте всієї суті.

Фото ілюстративне, з вільних джерел