Мама мене не послухала. Вона все-таки переписала квартиру на сестру. Та, природно, прогоріла і не змогла розрахуватися з боргами. Зустрівшись з сестрою і мамою, я дізналася що у них є вихід з ситуації, що склалася: так як мамина квартира ось-ось піде з молотка, мама переїжджає жити до мене. Ось так. Без мене мене женили. А ось ні

Півтора роки тому мамина сусідка повідомила мені, що навколо мами почали крутитися підозрілі особи. Залишивши сусідці свій номер телефону, я попросила її зателефонувати, коли вони з’являться наступного разу. «Підозрілими особистостями» виявилися моя сестра з чоловіком. Давненько я їх не бачила, років 5 вже.

Тоді ми з сестрою круто посварилися: мамі потрібно було оплатити операцію, сестра сказала що у неї немає ні копійки, а сама поїхала за кордон на відпочинок. Мені тоді довелося продати свою квартиру, щоб оплатити мамі цю операцію. Тих, хто залишився після оплати коштів, вистачило на внесок по іпотеці. Я жила у мами і здавала свою іпотечну квартиру.

Кілька років тому я вийшла заміж і переїхала до чоловіка. Мені пощастило – будинок чоловіка був недалеко від будинку мами, тому я могла її часто відвідувати. Подзвонила сусідка, повідомила що «підозрілі особи» знову прийшли. Через 10 хвилин я була у мами.

Сестра, побачивши мене на порозі, відразу вирушила додому. Звичайно, через 5 років, вона не просто так з’явилася до мами в будинок. Вона збиралася відкрити свій бізнес і їй потрібна заставу для банку. І в заставу вона хотіла віддати мамину квартиру. Ось, дивно, чому ж не свою? Я суворо наказала мамі не слухати сестру і не погоджуватися на її пропозиції.

Мама мене не послухала. Вона все-таки переписала квартиру на сестру. Та, природно, прогоріла і не змогла розрахуватися з боргами. Зустрівшись з сестрою і мамою, я дізналася що у них є вихід з ситуації, що склалася: так як мамина квартира ось-ось піде з молотка, мама переїжджає жити до мене. Ось так. Без мене мене женили. А ось ні.

Я і так заради мами влізла в іпотеку, продала своє житло. Я попереджала маму: не вплутуватися в справи сестри. Я висунула зустрічну пропозицію: хай сестра забирає маму до себе. У них з чоловіком трикімнатна квартира і місця для мами цілком вистачить. На це сестра почала обурюватися, що це мені! плювати на нашу матір. Ніби це я, а не вона, залишила маму бездомною.

Мама переїхала до мене. На нервовому грунті, їй стало погано, її відвезли в лікарню. Регрес після операції, зійшов нанівець. А сестра навіть в лікарні з’явитися не зволила, хоча все, що сталося – цілком і повністю її вина. Маму виписали додому, це її останні дні. А сестра, на різницю між боргом банку і вартістю квартири, купила собі машину.

У той час, як я ледве знаходжу мамі на знеболюючі, вона живе собі, як ні в чому не бувало. Ми ж росли в абсолютно однакових умовах. Нас виховувала одна мама. Куди сестра поділа свій сором і совість?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива