Мама прибирала, допомагала невістці, давала поради, часом і зауваження робила. Маргаритка дуже спокійна з народження, а невістка весь час в телефоні сидить та лайки ставить. Мало того, Олена ще й примудрялася скаржитись на свекруху Борису, що їй важко і швидше б він повернувся

Як на мене, то невістки часто самі провокують своїх свекрух. Чому так?

Коли мій брат поїхав до Польщі на заробітки, його Оленка, яка щойно народила дитину, була на останньому курсі інституту. Вони жили на орендованій квартирі, але коли Борис поїхав, батьки взяли невістку та онуку до себе. Так склалося, що у невістки матері не було, а батько сам ще крутив шури-мури з досить молодими жінками, мав маленького сина з однією з них.

Мої батьки виділили найбільшу кімнату для невістки з онукою, щовечора після роботи няньчили дитину, давали відпочити Оленці. Ще й сиділи частенько, відпрошувалася мама з роботи, щоб відпустити на іспити і підготовки до диплому невістку. Олена всю квартиру захламила дитячими пляшечками, сумішами, серветочками, повзунами, пелюшками. А що творилося в тій кімнаті, в якій вони жили з Ритою – це взагалі щось, навіть не хочу описувати цього.

Мама прибирала, допомагала невістці, давала поради, часом і зауваження робила. Маргаритка дуже спокійна з народження, а невістка весь час в телефоні сидить та лайки ставить. Мало того, Олена ще й примудрялася скаржитись на свекруху Борису, що їй важко і швидше б він повернувся.

Коли Борис таки повернувся, вони троє з’їхали на орендовану квартиру. І тепер Олена всім подругам розказує, що цей рік був найтяжчим періодом в її житті. Найважче, що сам Борис став на сторону Олени, у всьому її підтримує, маму часто зневажає. Хоча гроші за дитину їй дали лише через пів року, а мама всі свої заощадження віддала, це ж для онучки рідненької. Батько її ні копійки не дав, мовляв, вийшла заміж і це турбота чоловіка.

Олена повністю на забезпеченні свекрухи жила, все купувалося і дитині і їй аж до одягу, так як поправилася і не влізала у свій. Ніхто гривнею не дорікав, але замість подяки дочекалися тільки того, що з ними, виявляється, погано жилося. Так що, свекрухи, не мотайте собі нерви, все одно будете погані!

Фото ілюстративне – horoscopovirtual