– Мамо, здається, у нашої бабусі старечий маразм! – сказала моя улюблена внучка, опустившись на стілець. А все тому, що у свої 65 я закохалася. Довелось все розповісти доньці

Здавалося б, я повинна була образитися і почати міркування про те, що нинішня молодь зовсім знахабніла, і немає у неї ніякої поваги до старших. Напевно, саме так повинна робити «порядна» бабуся підлітка. Але це не про мене … У всякому разі на даний момент. Взагалі, така реакція п’ятнадцятирічної дівчинки-підлітка цілком зрозуміла. Особливо тоді, коли вона дізнається, що її улюблена бабуся закохалася.

– Не говори дурниць, Настя, – тут же цикнула на неї мати, і за сумісництвом, моя єдина дочка.

– А ти, мамо, давай швидше розповідай!

А розповісти, і правда, було що. Мій чоловік близько 10 років тому покинув цей тлінний світ. Було мені тоді 55, як то кажуть, самий «ягідний» вік. Але ні про які романи я і думати не хотіла. З головою поринула спочатку в роботу, потім, вийшовши на пенсію, у виховання внучок. Дочка багато працювала, і я, частково її замінила.

Внучки вже виросли, і можуть спокійно обходитися без моєї допомоги. І щоб мені зовсім не занудьгувати, дочка купила мені абонемент в танцювальний клуб для людей похилого віку. І, на подив, я пішла в ці самі танці з головою. Партнер мій, з яким ми там і познайомилися, чудова людина. Полковник у відставці, ставний, красивий, галантний кавалер. Старший за мене на 5 років.

Спочатку ми спілкувалися тільки під час занять, потім, якось непомітно для нас обох, стали телефонувати і прогулюватися перед сном. Благо, жили ми на сусідніх вулицях. І буквально на днях, мою голову відвідала дивна думка: «Схоже, я закохалася!»

Ніколи б не подумала, що в 65 років, будучи бабусею двох дівчаток-підлітків, я втрачу голову, як якась 20-річна студентка. Але, як виявилося, «коханню вік не підвладний». Зізнавшись в цьому собі і своїм дівчаткам, вислухавши «ахи» і «охи» внучки, я юркнула на зустріч зі своїм принцом.

Тим принцом, який в одну мить допоміг мені помолодшати відразу на кілька років. Ось він – найдієвіший рецепт омолодження – любов!

Фото ілюстративне з вільних джерел