fbpx
Життя

“Мамо, звичайно я нeзaймaна, я ж ще не вийшла заміж”: у 14 Даша нapoдила сина

– Олена Сергіївна, я помітила, що ваша дочка зовсім перестала їсти в їдальні.

З таких слів розпочала розмову класна керівник Даші. Потім вона стала розповідати мамі восьмикласниці про те, що її дочка часто відпрошується в туалет на уроках, а сьогодні вранці її навіть знудило, але йти в медпункт вона відмовилася.

Вчителька висловила занепокоєння про травлення дівчинки, хоча на її погляд та ніби і не схудла, а навпаки навіть поправилась останнім часом.

Лєна і сама помітила, що одяг в останній раз вони з дочкою купили на розмір більше, думала, що просто росте дитина. А раптом, правда, біда якась зі шлунком або того гірше, обміном речовин в організмі? Мама Даші клятвено пообіцяла вчительці відвести дочку до лікаря.

На наступний день Олена розбудила доньку раніше і повела здавати аналізи перед прийомом у лікаря. У другій половині дня мама і Даша були вже біля кабінету гастроентеролога. Лікар вислухав скарги Олени і став розглядати результати аналізів, а потім задумливо промовив:

– Це, звичайно, не з моєї спеціальності, але я думаю Вам спершу потрібно звернутися до гiнeколога: судячи по аналізах, за всіма показниками Ваша дочка вaгiтна!

Лєна аж схопилася зі стільця від подиву:

– Як вaгiтна? Звідки взятися вaгiтності, якщо вона – нeзaймана?

– А з цим Вам якраз гiнeколог і допоможе розібратися.

Мама і дочка покинули кабінет гастроентеролога. Лєна посадила Дашу на кушетку в коридорі, взяла за руку і спокійно, стримуючи емоції, запитала:

– Дашo, я ж питала тебе зовсім недавно чи є у тебе якісь «серйозні» стосунки з хлопчиками? Ти сказала, що немає і що ти нeзaймана!

– Ну, звичайно, мама, я – нeзaймана, я ж ще не вийшла заміж!

Олена зрозуміла, що дочка щось плутає і почала пояснювати їй що до чого.

– Так ось, дочкo, чи було в тебе таке з хлопчиком яким-небудь?

Даша зізналася, що займалася «цим» зі своїм однокласником Славком, причому регулярно вже кілька місяців. А то, що від «цього» діти бувають вони знали, але думали, що у дітей дітей не буває, щоб стати вaгiтною треба стати дорослими і одружитися.

Лена схопилася за голову: вaгiтність в чотирнадцять років, як так то? Жінка повела дочку до гiнeкoлoга. Термін виявився вже великим, навіть візуально вже було видно живіт.

Читайте також: “Як тобі не соромно? Зганьбила нас на все село! Запам’ятай, ти не маєш батьків”: у 16 я зaвaгiтнiла і батько вивіз мене на вокзал

Мати Славки не зраділи новині про те, що скоро стане бабусею та й сам хлопчисько сказав, що не любить дітей. Олена спробувала донести до них, що проблема то загальна і вирішувати її треба разом, але та матуся виявилася не з боязкого десятка, почала кричати і вигнала Олену з Дашею, а сина потім швиденько перевела в іншу школу.

У дев’ятому класі Даша наpoдила сина, але навчання не кинула, мама пішла в декрет по догляду за онуком. Так і живуть тепер.

Джерело.

You cannot copy content of this page