Мамина стара пральна машинка працює краще за мою нову. А все тому, що вона знає цей секрет

Просто вражає, скількома корисними властивостями володіє звичайний столовий оцeт! Він додає блиск кахлю, дзеркалам і келихах, очищає крани і змішувачі від вапняного нальоту, в тандемі з содою ефективно відбілює раковину. Але ось що буде, якщо додати оцeт під час прання речей?

Ось 5 причин, які переконають і вас неодмінно долити оцeт в пральну машинку.

Оцeт має пом’якшуючу дію, що особливо актуально для прання речей з жорсткої або занадто щільної тканини.

Оцeт – відмінний засіб для виведення плям. Обробіть плями від поту, жиру, деяких фруктів оцтом попередньо, а потім додайте ще 50 мл в відсік пральної машинки.

Усунути стійкі, запахи з одягу, наприклад запах поту, можна, заливши в відділення для ополіскувача 100 мл оцту.

Щасливі власники вусатих-смугастих за допомогою оцту можуть нейтралізувати запаморочливе амбре, що виходить від одягу після «інцuденту». Іноді тільки це може врятувати річ від сміттєвого пакету!

Читайте також: Не поспішайте викидати старі сковорідки. Змішавши всього два інгредієнти їх дуже легко можна відмити. Будуть як нові

Якщо ви періодично заходите до магазину секонд-хенду, напевно знаєте, наскільки складно позбутися специфічного запаху цих речей. Оцeт і тут допоможе: обполосніть ним одяг після прання в звичайному режимі.

Оцeт допоможе позбутися від плям іржі на одязі. Приготуйте кашку з оцту і кам’яної солі і втріть її в пляму. Залиште на кілька хвилин, а потім виперіть річ як зазвичай.

Крім іншого, додавати при пранні оцeт корисно і для самої машинки: цвіль не заведеться, а від вапняного нальоту не залишиться і сліду!