fbpx

Марс переходить у знак Козерога 24 січня: час величезного фінансового успіху

24 січня червона планета переходить в знак Козерога.

Марс опиниться у сприятливому для себе десятому секторі гороскопу. Там він пробуде до 5 березня. Перебування в знаку Козерога робить Марс дуже творчою планетою. Його енергетика перетвориться на краще, що позитивно позначиться на фінансовій сфері життя.

Створення умов для старанної праці

Більшість людей, які готові працювати та заробляти, зможуть підвищити свої доходи. Найголовніше, поки Марс у цьому Знаку, – не сумувати і шукати приводів для неробства. Чим більше ви зробите, тим краще. Якщо врахувати, що сприятливий стан планети випадає на період, коли не буде жодного ретроградного світила, можна сказати, що на нас чекає найкращий час для ведення бізнесу, переговорів, початку нових справ, вирішення складних завдань, які доводилося довго відкладати на потім.

Прийняття рішення на Марсі в Козерозі

Поки планета перебуває під впливом цього знаку, нам буде набагато простіше приймати рішення. Планета допоможе також вирішувати дилеми та визначатися з вибором подальшого шляху. Якщо ви чекали того моменту, коли треба діяти рішуче та сміливо, то він настав.

Бездіяльність спричинить програш. Не чекайте, поки все вирішиться само по собі, особливо в перший тиждень перебування Марса в десятому секторі гороскопа. Настав час вийти із зони комфорту та вирвати перемогу з рук суперників та недоброзичливців.

Покупки наприкінці січня та лютого 2022 року

Марс не проти дорогих придбань. Планета любить коли люди купують нерухомість, автомобілі, техніку, гаджети. Корисно буде облаштувати нещодавно куплене житло, зробити у ньому ремонт.

Якщо ви повністю впевнені в необхідності оформлення кредиту, то можна дозволити собі і це, але будьте обережнішими, оскільки в цей період люди будуть вичавлювати максимум вигоди з угод. Читайте все, що написано дрібним шрифтом, та не поспішайте підписувати папери.

You cannot copy content of this page