Марс у Леві з 11 червня: кому червона планета допоможе стати успішнішими і примножити фінанси до 28 липня

11 червня Марс переходить з Рака в Лева. Це послужить початком сприятливого періоду, в який багатьом з нас вдасться стати успішніше в сфері роботи і фінансів.

Енергетика червоної планети пов’язана з пошуками мотивації, з продуктивністю. Марс пробуде в сприятливому для нас положенні до 28 липня. Весь цей період варто присвятити справам.

Якщо до 11 червня Марс був «в сплячці» в сузір’ї Рака, то у Леві він прокинеться і повністю розкриє весь свій потенціал. Його потужна енергія змусить багатьох з нас з неймовірною впевненістю і силою волі спробувати підкорювати ті висоти і рубежі, які не вдавалося підкорити раніше.

Марс допоможе нам стати кращою версією себе, тому що ми станемо сміливіше ментально. Багато хто з нас захоче боротися до останнього. Більшою мірою це торкнеться людей таких Знаків, як Овен, Лев, Скорпіон, Козеріг, Водолій.

Марс посилить фізичну стійкість

Всі ті, хто працюють фізично, зможуть показати відмінні результати. Це стосується більшою мірою спортсменів. Велика удача чекає і тих, хто постійно знаходиться на ногах або в дорозі.

Якщо ви займаєтеся виключно сидячою інтелектуальною роботою, для вас 11 числа настане період, коли потрібно у вільний час не продовжувати сидіти за комп’ютером, а займатися спортом, робити фізичні вправи.

Великі успіхи чекають людей-одинаків

Марс не особливо любить колективну роботу, тим більше перебуваючи в Знаку Лева. Саме тому великий прогрес в роботі і справах чекає тих, хто працює в поодинці. У таких людей буде більше шансів на прийняття правильних рішень, адже ніхто не буде відволікати їх і збивати зі шляху нав’язливою думкою.

Марс допоможе всім, хто займає високі посади

Коли ця планета перебуває у Леві, вона пробуджує в нас лідерські риси. Для багатьох це буде марною зміною, але не для тих, хто має в підпорядкуванні великий штат працівників. Марс у Леві допоможе знаходити спільну мову з тими, хто стоїть нижче вас по кар’єрних сходах. Ця планета допоможе направляти інших людей і вселяти їм впевненість.

Марс допоможе нейтралізувати негатив Меркурія

Меркурій буде ретроградним до 23 червня. Весь цей час сильний Марс буде стримувати натиск негативної енергії, що посилається Меркурієм. Це буде головним завданням даної планети. Без Марса фінансова сфера могла б стати найбільш несприятливою майже на весь червень.