fbpx

Маша Єфросиніна гостро відповіла Катерині Кухар на критику її виступу (відео)

На особистій сторінці в Instagram, телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала свій виступ у 4-му випуску програми “Танці з зірками”, який жорстко розкритикувала балерина і член журі Катерина Кухар.

“Усвідомлюю — наш із Максом танець багато хто сприйняв неоднозначно, або, простіше кажучи, “зайшов” він не всім! І я вас цілком розумію! Але давайте начистоту! Хочу терміново нагадати, що проект “Танці з зірками” — це, в першу чергу, грандіозне шоу! А шоу — це коли глядачеві дають палітру емоцій і вражень! Мене це дуже зацікавило, коли я приймала рішення брати участь — розуміла, що зможу спробувати все, про що навіть моя схиблена фантазія мовчала!” — підкреслила Єфросиніна.

На думку ведучої, пара в минулому ефірі нітрохи не схибила.

Читайте також: Балерина не змогла стримати сліз: Оля Полякова жopcтоко пожартувала над Катериною Кухар (відео)

“Так, я і балет — це як миша з антилопою. А балет разом із пасадоблем, підготовані за чотири дні і прикрашені комедійним театральним перформансом, — від такого навіть у режисера фільму “Чорний лебідь” дах знесло б. Але повірте, мені так набагато цікавіше, ніж коли тебе носять на руках із ефіру в ефір! Загалом, я вважаю, ми з Максимом не зганьбилися, незважаючи на горезвісні арабески. Я прийшла в проект для того, щоб відкрити у собі всі свої можливості й подивитися в очі своїм страхам і комплексам!!!” — додала вона.

Позиція Єфросиніної викликала активну підтримку її шанувальників у соцмережі. У коментарях знаменитості побажали впевненості в собі та сил рухатися до перемоги.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=213&v=M02irnzIktI

Джерело.

You cannot copy content of this page