fbpx

Масон показав майбутнє: пророцтва збуваються, люди дуже запанікували

Прості люди навіть уявити собі не можуть, які насправді може вирішувати питання ця група людей. А останнє повідомлення від них взагалі не на жарт налякало людей.

Один з масонів, незадовго до своєї смерті, розповів всю правду, що чекає на планету найближчим часом, – пише “Fom-ua”.

Отриману інформацію намагалися тримати в таємниці, але незабаром вона все таки просочилася в маси і викликала серед багатьох людей чималу паніку. І для паніки дійсно є підстави.

Якщо вірити словам, то весь світ знаходиться на межі неймовірних змін. Все зміниться настільки, що навіть страшно уявити. Першим його одкровенням стало те, що впаде повністю вся банківська система. З кожним роком у всіх країн буде з’являтися все більше боргів. Через деякий час розміри боргів стануть такими, що їх просто нічим буде віддати.

Читайте також: Прогноз погоди на тиждень. Коли саме чекати сонця

Також Ліндсі Уїльямс припустив, що новим світовим лідером може стати Китай. Адже ця країна зараз дуже пішла в перед, її прогрес у різних галузях перевищує інші держави.

Грошові одиниці перестануть бути потрібними, а це у свою чергу влаштує новий порядок у світі. Найбагатші люди в результаті зрівняються зі звичайними селянами. Нерухомість буде коштувати копійки, однак природні ресурси, наприклад, цінні метали, каміння стануть дуже дорогими та дефіцитними.

You cannot copy content of this page