fbpx

Прогноз погоди на тиждень. Коли саме чекати сонця

За інформацією Укргідрометцентру, у вівторок, 21 травня, на більшій території України пройдуть дощі з грозами. Сухо буде тільки на сході та півдні країни, але в Одеській області синоптики прогнозують короткочасні опади. Останні весняні дні принесли в Україну по-літньому високі температури.

На сході, півдні, півночі і в центрі зберігатиметься практично однакова погода: вдень термометри покажуть від 23 до 26 градусів тепла, а вночі на півдні, півночі і в центрі буде +13-15, а от на сході близько 8-10 градусів з позначкою “плюс”.

У четвер, 23 травня, ні температурна картина, ні ситуація з опадами практично не зміниться. Синоптики прогнозують дощі по всій території країни.

Читайте також: Вона легко зваблювала чоловіків — одружених і неодружених. Врешті заманила в свої тенета молодого хлопця, котрий твердо вирішив поєднати з нею свою долю. Та коли друзі сказали йому, що з такими, як Марина, не одружуються, а лише проводять час, він повів до вінця порядну дівчину.

У п’ятницю, 24 травня, відзначити завершення робочого тижня прогулянкою на природі не вийде, адже в цей день сухого регіону в Україні все так само не знайдеться.

На півдні та сході температура зросте до 23-25 градусів тепла, а вночі опуститься до 12-15 із позначкою “плюс”. У центрі і північних регіонах України вдень варто очікувати +21-23, а після заходу сонця температура повітря впаде до 11-13 градусів, тут буде найхолодніше.

У суботу, 25 травня, дощі з грозами далі заливатимуть Україну. На півдні, півночі, сході та в центрі країни температура повітря вдень підніметься до 21-23 градусів вище нуля, а вночі знизиться до 12-14 градусів з позначкою “плюс”.

У неділю, 26 травня, ситуація з опадами не зміниться: аналогічно дощитиме по всій країні. Температурна картина також без сюрпризів, тільки на заході вдень температура підніметься на кілька градусів до +20.

You cannot copy content of this page