fbpx

Мати побачила нареченого своєї дочки і відразу згадала, що вже бачила його на курорті

Хайді і Ед разом навчалися в одному університеті і жили в одному гуртожитку. Більш того, Хайді займала кімнату, в якій потім жив Ед. Ця кімната їх і познайомила.

Хлопець не розібрався як користуватися сушаркою. Він дізнався, хто жив у кімнаті до нього і зателефонував запитати про це дівчину.

Скоро молоді люди почали зустрічатися, а потім і вирішили одружитися. Коли Хайді і Ед познайомили своїх батьків один з одним, то у них з’ясувалося багато спільного.

Читайте також: Правила виховання. Ви можете виховати успішну дитину

Наприклад, обидві мами люблять вітрильний спорт. Коли діти були маленькими, батьки їх брали з собою на один і той же курорт. Джерело

Вже ввечері після спільної вечері Кей, мама Хайді, згадала цікаву деталь. Коли дочці було шість років, вони відпочивали в турецькому Гюмбеті. Там Хайді закохалася в хлопчика на ім’я Ед. Діти всі два тижні проходили, тримаючись за руки. Але після канікул шляхи сімей розійшлися і вони більше ніколи не бачилися.

Тоді Кей знайшла в старому альбомі знімок, зроблений п’ятнадцять років тому в Туреччині. На ньому була Хайді і той самий Ед. Кей відправила поштою мамі хлопця скан цього знімка. Фіона, мама Еда, підтвердила: на фотографії її син.

Вражаюче, але молоді люди полюбили один одного ще в ранньому віці. І ось тепер, через півтора десятиліття вони знову зустрілися і закохалися знову.

Ця новина шокувала і повеселила закоханих. Адже для кожного це була його перша любов. “Напевно, у них було щось на підсвідомості, що вони створені один для одного”, — розмірковує мама Хайді.

You cannot copy content of this page