fbpx

Мати трьох дітей, схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону. Тільки гляньте, якою вона стала (фото)

Мати трьох дітей досягла такого приголомшливого результату за досить короткий час. 28-річна ірландка Лорейн Олафлін схудла на сім розмірів, відмовившись тільки від одного продукту – кави.

Коли жінка стpaждала депpеciєю, вона випивала по 15 чашок напою в день, в кожну з яких клала по три ложки цукру.

“Я настільки залежала від кави, що саме вона підтримувала мою життєдіяльність протягом дня і я буквально не могла без неї жити”, — розповідала Лорейн.

Після наpодження дітей жінка набрала ще вагу і вирішила, що настав час мінятися. За рік з невеликим їй вдалося схуднути на 50 кг.

“У мене скінчилися причини, чому ми з дітьми не можемо піти пограти на вулицю або зайнятися чимось захоплюючим. Вони дуже допомогли мені в боротьбі із зайвою вагою і дуже пишаються мною, завжди запитують, як пройшли семінари. Їм подобається стежити за тим, скільки я вже скинула, вони завжди питають, чи отримала я черговий сертифікат. Вони дуже милі”, — поділилася жінка.

Читайте також: Від неї пішов чоловік і ви не повірите очам, що вона з собою зробила (фото)

Лорейн повністю відмовилася від кави і цукор замінила на підсолоджувачі.

“Зараз я зовсім не сумую: я правильно харчуюся і добре сплю по ночах, тому що мій організм більше не потребує кофеїну, щоб функціонувати”, — говорить вона. “До того як я схудла, я не хотіла, щоб хтось бачив мене або навіть дивився на мене. Зараз у мене неймовірне почуття впевненості в собі. Вся моя родина помітила, як я змінилася”, — зазначила жінка.

You cannot copy content of this page