Мая не вважала себе особливою, тому було все – сльози, соплі, обов’язкове питання «Чому це сталося саме зі мною?» і передбачувано-винуваті очі Валерика, який не збирався перетворюватися в доглядальницю і пішов по-англійськи

В офісі очікувалися великі кадрові перестановки, але Мая відчувала себе впевнено. Вона не сумнівалася в підтримці коханого і претендувала на посаду керівника відділу. Дівчина ніколи не користувалася особливим успіхом у чоловіків, але цей хлопець відразу виділив її з багатьох і змусив відчути перші любовні хвилювання.

Вони разом ось уже два роки, справа йде до весілля, а в подальших планах – тихе стабільне життя і двоє дітей. Останнім часом дівчина відчувала себе неважливо, з’явилася неприємна слабкість, а іноді хотілося і зовсім не вилазити з ліжка. Довелося звернутися до фахівців, які поставили приголомшливий діагноз і винесли вердикт. Якщо операція пройде вдало, їй залишиться максимум півроку.

Мая не вважала себе особливою, тому було все – сльози, соплі, обов’язкове питання «Чому це сталося саме зі мною?» і передбачувано-винуваті очі Валерика, який не збирався перетворюватися в доглядальницю і пішов по-англійськи.

Близьких у неї немає, на всьому білому світі у неї існувала лише сестра бабусі, яка на самоті доживала віку на покинутому хуторі і улюблена кішка Машка. Мая не очікувала такого швидкого кінця всіх надій, але вирішила зібратися з духом і просто провідати малознайому бабусю, геть відмовившись від допомоги лікарів. Довгі пошуки привели, нарешті, на хутір. Бабка виявилася досить бадьорою на вигляд і повідала історію про сімейне прокляття, згідно з яким їх рід очікували великі неприємності в разі відмови від справжнього призначення. Саме тому так швидко відійшли її мати і бабуся, адже вони відмовилися прийняти силу і допомагати людям.

Якщо чесно, Мая спочатку подумала, що це справжнє марення, але в одну з ночей їй приснився дивний сон, в якому родичі розповіли про могутню силу, яка дасть можливість допомагати людям. На ранок вона відчула себе трохи краще і розпитала бабулю детально, а потім вирішила, що гірше вже не буде і погодилася на проведення ритуалу.

Після довгої підготовки вона нарешті зрозуміла, що повинна зцілювати людей від недобрих задумів і назавжди залишилася на хуторі. Хвороба пішла нібито її і не було, як мана, але повертатися в місто вже не хотілося. Мая допомагає людям, переосмислила життя і допомагає всім, хто втратив надію і звернувся до неї за допомогою.

Фото ілюстративне з вільних джерел