fbpx

Мед лий і багатій: два обряди на фінансову удачу в Медовий Спас 14 серпня, які допоможуть вам розбагатіти

14 серпня відзначають велике церковно-народне свято – Медовий Спас. З цим днем ​​пов’язано безліч традицій. На нього люди в давнину проводили багато цікавих обрядів, в тому числі і на багатство, адже мед завжди асоціювався зі солодким життям і достатком.

Найпростіший обряд з медом

Кожен раз, коли 14 серпня ви будете їсти щось з медом, примовляйте: «Щоб життя було солодше, щоб подобалося жити, хочу я грошей побільше, та щоб стало мене все навколо веселити» .

Тільки після того, як ви прочитали ці слова, можна приступати до прийому їжі з медом. Це найпростіший, але досить дієвий обряд, який можна провести кілька разів за цей важливий день. Згідно прикметам, якщо людина не забула прочитати слова щораз, коли сідала за стіл їсти мед, йому посміхнеться грошова удача в цьому році.

Обряд з грошима з медом

У Медовий спас потрібно знайти дванадцять монеток будь-якого номіналу – вони можуть бути однаковими, а можуть бути різними. Якщо вони всі різні, то починати обряд варто з монетки найбільшого номіналу. Ви берете монету, намазуєте зверху мед і залишаєте її рівно на годину. Потім берете другу монетку, мажете з одного боку її медом, а чистою стороною ліпіть на ту, яка лежала до цього. Так повторюєте процедуру, поки всі 12 монет не утворюють склеєну стопку. Намагайтеся робити так, щоб стопка не розвалилася.

Кожен раз, як ви будете намазувати мед на монетку, примовляє: «Одне за одним, одне на інше. Друге не перше, а перше не друге». Коли наклеїте останню монетку, скажіть: «Щоб були гроші мої склеєні, зібрані. Хай буде удача мною підібрана». Залиште монетки в такому стані до наступного ранку. Тепер вони стануть потужними талісманами фінансової удачі. Ви зможете використовувати їх для залучення грошей, але важливо пам’ятати, що як тільки ви відірвали монетку від стопки, вона працює лише місяць. Таким чином вам має вистачити монеток на 11 місяців, адже коли ви відірвете останню, одна залишиться, тому у вас буде відразу два талісмана. Одним з них ви зможете поділитися.

You cannot copy content of this page