fbpx

Мед від усіх бід: обряди на гроші та удачу в Медовий Спас 14 серпня

Особливою популярністю на Медовий Спас користуються обряди на залучення удачі і процвітання. Протягом століть наші предки збирали і накопичували спеціальні ритуали, які дозволяють позбутися від невдач і наповнити життя щастям.

1. Мед від всіх бід: обряд на удачу і зняття негативу. У день Медового Спаса вся вода отримує лікувальні властивості. Наші предки вірили, що вода з будь-якого водоймища може змити хвороби, заздрість, вроки, чаклунство, невдачі і млявість. Будь-який контакт з водою 14 серпня цілющий, тому можна помочити ноги в річці, пройтися по росі, постояти під дощем, омитися водою з джерела. При цьому обов’язково попросіть у води удачу і те, в чому потребуєте найбільше.

2. Простий обряд з медом 14 серпня. Мед потрібно свіжий, зібраний і куплений в 2020 році. Важливо також освятити мед в церкві – тоді обряд буде набагато сильнішим.

Щоб супроводжувала грошова удача і водилися гроші. У глиняний горщик або скляну банку кладеться монетка і заливається медом. Після над посудиною потрібно тричі прочитати слова: «Медок чіпкий, медок солодкий, до себе приклеїть, від себе не відпустить, гроші приверне». Горщик ставлять на найвищу полицю, щоб ніхто його не бачив і ніхто не їв, і зберігається так до наступного року.

Щоб удача стала вірною супутницею в справах. Освятивши мед в церкви, заговоріть його на везіння: «Мед, невдачі прожени, удачу притягни». Далі слід кожен день, особливо перед важливою справою, з’їдати по ложечці меду.

3. Обряд на удачу і захист від усіх бід до 2021 року. Стародавній обряд проводять тільки з освяченим медом. Зачерпніть ложку меду і заговоріть його на захист від неприємностей і заздрісників, а також на удачу у всіх справах і починаннях: «Мед-медок, удачі не шкодуй, благання розумій, прожени нечистий дух, злих людей і всіх шептух». Заговорений мед тримаєте вдома, а якщо і трапляться неприємності, нагодуйте ним всю сім’ю.

You cannot copy content of this page