fbpx

Медовий Спас: що потрібно зробити, щоб залучити в цей день добробут у життя

Медовий Спас – свято, яке увібрало в себе церковні та народні традиції, дотримання яких донині допомагає залучати в життя благополучні зміни.

На це свято куштують продукти бджільництва, а також розпочинають збирання врожаю. Святкують його у родинному колі.

Головна традиція на Медовий Спас – освячення меду нового врожаю. У церквах цього дня проводять спеціальні служби. Мед не лише освячують, а й віддають на благодійність, а також обов’язково приносять додому, щоб привернути процвітання, позбутися хвороб та проблем на весь наступний рік.

Медовий Спас пов’язаний з іменами мучеників Маккавеїв, на честь яких печуть булочки з маком. Ними частують усіх членів сім’ї, а також роздають ласощі близьким чи сусідам. Світлий звичай також допомагає залучити до життя благополуччя та щастя.

Вважається, що гість, котрий скуштував меду, принесе добрі звістки, а якщо пригостити медом дітей, то незабаром у пари з’явиться довгоочікуване потомство.

Купити мед у сучасному світі не складно, проте важливо пам’ятати про те, що вибирати цей продукт потрібно ретельно. Вважається, що натуральний мед, який зберігається на кухні, забезпечує сім’ї достаток і позбавляє багатьох проблем. Зберігають його у закритій ємності, не піддаючи різким перепадам температур. Ідеальне місце — кухонна шафка, розташована на відстані від плити.

На Медовий Спас освячують водоймища, і кожен може набрати води з чистого джерела. Вважається, що така вода здатна зцілювати недуги, допомагати у відновленні після серйозних захворювань, дарувати щастя та молодість. Водою вмиваються, а також додають її в напої та використовують невелику кількість для приготування повсякденних страв.

На Медовий Спас залучити благополуччя зможе кожен. Для цього достатньо перебувати в гармонії з собою та навколишнім світом, вести праведний спосіб життя і допомагати тим, хто потребує підтримки. Щирість, позитивний настрій і бажання стати краще дозволять змінити життя на краще.

You cannot copy content of this page