fbpx

Медведчук дав свідчення проти Порошенка: про що це може говорити

Віктор Медведчук почав свідчити та заявив про причетність Петра Порошенка до закупівлі вугілля в ОРДЛО та виведення нафтопроводу “Самара – Західний напрямок” з держвласності.

П’ятий президент України, як стверджує кум путіна, не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й усіляко посприяв ухваленню необхідних рішень в усіх потрібних інстанціях.

Як наголосив, голова СБУ Іван Баканов, надана Медведчуком інформація у “вугільній” і “трубній” справах підтверджує раніше зібрані докази та ключову роль у них Петра Порошенка.

На думку політолога та виконавчого директора АОМС “Міжнародної асоціації малих громад” Олексія Буряченка, Медведчук став таким відвертим, бо, можливо, є якісь домовленості, що його свідчення будуть враховані під час призначення судом йому покарання.

Сліт зазначити, що очолювана Петром Порошенком партія “Європейська солідарність” назвала усі заяви Медведчука на адресу колишнього президента України “інформаційною диверсією в інтересах країни-агресорки”. Таку ж заяву зробив і адвокат Порошенка.

You cannot copy content of this page