Медведчук може переховуватися в багатьох містах, даних що він перетнув кордон немає – Венедиктова

В Офісі генерального прокурора є кілька оперативних версій, де може ховатися нардеп Віктор Медведчук. Всі вони відпрацьовуються.

Про це повідомила Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова в інтерв’ю “Українській правді”, яке вийшло у YouTube

–  “Де він може бути? Є кілька оперативних версій. Сказати, що ми думаємо, що він десь в Москві і ми не доберемося до нього – я так не можу. Ми їх відпрацьовуємо.

Щоб ви розуміли, у генеральної прокуратури немає ні оперів, ні слідства, тому ми координуємо цю діяльність і тримаємо на пульсі”.

Журналіст запитував Венедіктову, чи правда, що для пошуку Медведчука створена спеціальна група працівників СБУ та генпрокуратури, яка проводила вже обшуки, зокрема, на Закарпатті.

– “Це конфіденційна інформація. Я не можу озвучувати цю інформацію. Слідчі дії тривають. Можу лише частково підтвердити вашу інформацію про те, що є група людей, які розшукують і проводять слідчі дії. Обшуки проходять у багатьох містах, не буду казати де”.

– Як Медведчуку вдалося втекти з-під домашнього арешту.

– “Одна із версій мені відома. Ми її перевіряємо у межах кримінального провадження. Щоб ні на кого не показувати пальцем поки у нас йде війна – ми теж працюватимемо з цим.

Як тільки у мене буде результат і люди, які реально винні у тому, що він утік – я це розкажу”.

Ми також уточнили, чи у ОГП є дані, що нардеп перетнув державний кордон.

– “Ні. Якщо він перетнув кордон, це, звичайно, був незаконний перетин. Тому офіційних даних, що він перетнув кордон у нас немає. Їх не могло і бути, тому що це історія поза законом”.

За матеріалами Української правди