fbpx

Медики пояснили, чому Пугачова різко помолодшала

Алла Пугачова останнім часом не часто з’являється на публіці. Примадонна віддає перевагу більшість часу проводити в своєму особняку в селі Грязь, де вона займається вихованням дітей.

Шанувальники останнім часом стали помічати, Алла Пугачова помітно помолодшала. Нові образи співачки кардинально відрізняються від звичних нарядів.

На останніх заходах гості і журналісти відзначили, що Алла Борисівна ніби світиться зсередини. Шанувальники також кажуть, що співачка буквально скинула десяток років.

Медики пояснили, чому Пугачова різко помолодшала. Вони впевнені, що таке перетворення досягнуто з допомогою сучасної медицини.

Сама співачка скромно погоджується, що вона дійсно виглядає непогано завдяки тому, що у неї є стимул — її діти. Для них вона хоче виглядати моложавою мамою, а не бабусею.

Медики вважають, що Алла “відмовилася від пластичних опеpaцій”.

Читайте також: “Ніколи не представляйтеся Танею і не просіть чашку чаю”: 10 речей, які краще не робити у Польщі

«На більшості її минулих фотографій явно проглядалася «втома» шкіри від пластичних опеpaцій, яких було десятки. Зараз цей ефект пішов. Обличчя давно не чіпали», і ось воно відповіло вдячністю. Агpeсивним пластичних опеpaцій дали час прижитися. Можливо, допомогла регенеративна медицина. Пoшкoджені тканини відновили за допомогою активації ендогенних стовбурових клітин», — розповів пресі хірypг Дмитро Полозов.

Шанувальники в захваті від того, наскільки молодо виглядає Примадонна.

«Завжди молоді і позитивні!», «Така вона крута! Незважаючи на вік, все краще і краще», «Алла Борисівна просто красуня!», «Алло, ви розумниця, дуже добре виглядаєте», «Супер, яка гарна пара. Дивлячись на вас, віриш: світом править любов…», — пишуть шанувальники в коментарях.

You cannot copy content of this page