fbpx

Меган Маркл почала шкодити брендам: дизайнери злі на герцогиню

Всесвітньовідомий канадський ювелірний бренд Maison Birks звинуватив Меган Маркл в тому, що покупці зовсім не зацікавлені новою колекцією прикрас.

Коштовності залишаються непоміченими до тих пір, поки їх не вдягне герцогиня.

Читайте також: Стримана та елегантна: Меган Маркл вийшла в світ у яскравій, літній сукні (фото)

«Звичайно, ми не можемо скаржитися. Але на даний момент наших клієнтів цікавлять виключно ті прикраси, в яких коли-небудь з’являлася Меган Маркл. Зараз ми запускаємо нову осінню лінію. Однак всім на неї наплювати до тих пір, поки герцогиня не одягне якусь прикрасу», – розповіла глава бренду Єва Хартлінг.

«Ефектом Меган Маркл» ритейлери прозвали раптовий різкий стрибок попиту на одяг, взуття або аксесуари, в яких дружина принца Гаррі з’являється на публіці. Зазвичай фанати змітають такі товари з полиць магазинів за лічені години.

Наприклад, в першому кварталі 2018 року в США злетіли продажі прикрас з жовтого золота. За даними Всесвітньої золотої ради (World Gold Council), востаннє такий бум ювелірні магазини спостерігали в 2009 році.

Ритейлери пояснюють різкий стрибок попиту впливом герцогині Сассекської і її любов’ю до дорогоцінного металу. Саме з жовтого золота була виготовлена обручка, яку принц Гаррі подарував Меган Маркл з нагоди заручин.

Джерело.

You cannot copy content of this page