fbpx

Меган Маркл потрапила в скандал: герцогиня за абopти?

Поки Меган Маркл та принц Гаррі були в Ірландії, преса не тільки цікавилася її модними виходами, а й соціальними проблемами та думкою герцогині щодо абopтів.

Хоча офіційно це не заборонено, королева проти висловлювань про політику або підтримки тих чи інших політичних сил. Меган, попри неписаний закон, висловилася про референдум про абopти, який проходив в Ірландії в травні.

Нагадаємо, абopти в Ірландії заборонені, і, згідно з восьмою поправкою до конституції 40.3.3., прийнятої в 1983 році, права матері і права ненаpoдженої дитини рівні. Зараз абopт можуть зробити тільки в разі загpoзи життю матері. Але на травневому референдумі майже 70% громадян проголосували за скасування цієї поправки.

Читайте також: Це не випадковість: Чому Меган Маркл так і не змогла вдягти капелюх на тенісному матчі? (фото)

«Ми з Меган обговорили референдум. Вона стежила за ним з цікавістю і була задоволена результатами», – написала після зустрічі з герцогинею ірландський сенатор Кетрін Нун в Twitter.

Після чого сенатор опублікувала другий твіт, що повідомляє, що Меган «була задоволена в сенсі, що їй було цікаво, а не в політичному». А потім і зовсім видалила обидва записи.

Джерело.

You cannot copy content of this page