fbpx

Меган зобов’яжуть кланятися перед Кейт, її дітьми і не тільки

19 травня всі дівчата світу завмирали від захвату, спостерігаючи за шикарним королівським весіллям принца Гаррі і Меган Маркл. Казка, яка стала дійсністю – принц одружився на простій американській актрисі. Щаслива Меган блищала в розкішній сукні. А Гаррі не стримав сліз при вигляді чарівної нареченої.

Але казкова історія насправді не така солодка, якою може здатися на перший погляд. По-перше, життя у статусі герцогині – це безліч заборон. По-друге, багато нових, не завжди звичних і зрозумілих зобов’язань.

Після весілля Маркл отримала титул герцогині Сассекської і є повноправним членом сім’ї Віндзорів. Незважаючи на це вона повинна робити реверанс перед Кейт Міддлтон й іншими спадкоємцями корони.

За правилами жoрcткoї ієрархії новоспечена герцогиня повинна робити реверанс перед усіма, хто її перевершує, в тому числі і перед Кейт. Також у цей список входять: герцог Единбурзький, принц Чарльз і його дружина Камілла, герцог Кембриджський і їх з Кетрін малюки — Джордж, Шарлотта і Луї.

Також Меган повинна робити реверанс перед «принцесами по крoвi»: Ганною (дочкою королеви), Олександрою (двоюрідною сестрою королеви), Євгенією та Беатріс (онуками королеви), але тільки якщо при зустрічі біля Маркл не виявиться принца Гаррі.

Проте в деяких випадках і перед самою Маркл будуть кланятися. Так, згідно королівського етикету Кетрін Міддлтон повинна вклонитися перед новоспеченою герцогинею Сассекською, якщо Меган перебуватиме з Гаррі, а чоловіка Кейт поруч не виявиться.

Читайте також: Меган Маркл подарувала вишуканий подарунок своїй зовиці Кейт Міддлтон, на згадку про весілля

Зазначимо, що і без того складні правила реверансу були доповнені у 2005 році королівським секретарем. Це було зроблено з метою визначити місце Камілли Паркер Боул після весілля з принцом Чарльзом.

Джерело.

You cannot copy content of this page