Меланія Трамп вперше прокоментувала провокаційний надпис на своїй куртці, який викликав купу критики (фото)

У червні Меланія Трамп вдягла одне з найбільш провокаційних вбрання. Тоді перша леді вирушила в тимчасовий притулок для дітей, розлучених з батьками на кордоні, в парці від бренду Zara з написом «I don’t care». Західні таблоїди і красномовні користувачі інтернету відразу ж викрили Меланію в байдужості та безтактності, вважаючи, що послання на її куртці адресоване дітям і проблемам, з якою зіткнулися десятки родин мігрантів в Америці.

У новому інтерв’ю ABC Меланія зізналася, що ця парка дійсно була своєрідним посланням, але воно було адресовано не дітям.

«Очевидно, що я одягла цю куртку не для дітей. Вона була для людей і лівих медіа, які мене критикують. Я хотіла показати, що мені до цього немає справи. Ви можете говорити про мене все, що завгодно, але це не завадить мені робити те, що я вважаю правильним», – коментує Меланія.

Читайте також: Продовжує приховувати животик: Меган Маркл вийшла у світ у вишуканій сукні і зі стpaшними ногами (фото)

Перша леді також додає, що хотіла б частіше читати матеріали про виконану нею роботу, ніж критику її образів. Нам здається, що в такому випадку леді Трамп слід навчитися добирати доречне вбрання і чіткіше формулювати свої послання, які в них зашифровані. Можливо, тоді вона перестане отримувати стільки критики і відчувати себе головною жepтвою інтернет-бyллiнга в світі.

Джерело.