fbpx
Мода,  Новини

Меланія Трамп вигуляла супертрендові туфлі-човники, але тепер всі обговорюють її недоглянуті ноги (фото)

Ох як нелегко доводиться Меланії Трамп. Спочатку обговорювали (і засуджували) її стиль, потім взялися за фігуру, а тепер ось розкритикували шкipу на ногах. Але ж вона просто одягла модні туфлі.

Меланія і Дональд Трамп вирушили в європейське турне. Дональд і Меланія Трамп приїхали до Великобританії для зустрічі з Єлизаветою II – аудієнція у королеви була призначена на п’ятницю, 13-е. Також президентське подружжя прибуло до Бельгії, де 11 липня відкрився саміт НАТО.

Перед вильотом з Білого дому президент і перша леді з’явилися перед журналістами. Меланія вибрала для подорожі яскравий образ: бежева спідниця-сонце з завищеною талією і ременем від Martin Grant і червоний джемпер.

Наряд завершили квадратні сонцезахисні окуляри і човники Christian Louboutin. Зверніть на них увагу – це головна новинка бренду 2018 року. Туфлі виконані з переробленого картону і зверху покриті пластиком.

Читайте також: Монарх в шoці: Меланія Трамп пpигoлoмшила королеву Єлизавету ІІ своїм вчинком

Виглядає дуже круто і відразу ж привертає увагу до кінцівок своєї власниці. Ось і першої леді США не вдалося уникнути того, що її ноги в цих туфлях розглянули чи не під мікроскопом. Інтернет-користувачі відразу помітили, що шкіра 48-річної Меланії зморшкувата. Пропонуємо подивитися, чи це так.

Джерело.

You cannot copy content of this page