Мене покинув коханий. Я одна в чужому місті. У мене тут немає знайомих, мій дохід залишає бажати кращого. А зустрілись ми через два роки

Юлії 42 роки, зараз це життєрадісна успішна жінка, яка за півтора року побудувала свій прибутковий бізнес, зустріла гідного чоловіка і помітно змінилася зовні.

«Я познайомилася з Денисом, перебуваючи у відрядженні в сусідньому місті. Зовні він мені не сподобався, але ось його погляд, вміння говорити і міркувати підкупили. За п’ять днів, проведених разом, ми обоє зрозуміли, що закохалися по вуха. Ще кілька місяців ми жили між двох міст, поки Денис не запропонував переїхати жити до нього. У мене навіть не було сумнівів, і я з радістю погодилася.

Коханий орендував для нас більш простору квартиру, ми разом її облаштували, зробили затишною. Здавалося, що ось воно щастя і життя з близькою людиною. Але вже через тиждень спільного побуту Денис став виявляти невдоволення. Йому раптом перестало подобатися, як я варю каву, веду побут, в який колір фарбую волосся і так далі.

Мене це сильно ображало, тому що я старалася з усіх сил. Наше спільне проживання тривало три місяці, після чого Денис сказав, що ми прийняли поспішне рішення, коли стали жити разом, почуття безслідно пішли і треба розійтися.

Для мене це був як грім серед ясного неба. Мене покинув коханий чоловік. Я одна в чужому місті. У мене тут немає знайомих, мій дохід залишає бажати кращого. Як бути? Три місяці я мочила подушку своїми сльозами, потім ще три місяці відвідувала психолога. Лише, коли пройшовши ці етапи, вийшло взяти себе в руки.

Я знайшла курси для підприємців і відкрила свій невеликий бізнес, який став моїм дітищем, моєю віддушиною. А далі – більше. Нові знайомі, розвиток своєї справи, перетворення зовнішнього вигляду і внутрішнього світу. Я продала квартиру в своєму рідному місті і купила в цьому, куди мене привіз Денис, придбала автомобіль, про який довго мріяла.

І ось кілька тижнів тому я під’їхала до торгового центру, і по чистій випадковості поруч припаркувався мій колишній все на тому ж авто, все в тому ж піджаку. Ми практично зіткнулися, і він мене відразу не впізнав. Я з внутрішнім задоволенням спостерігала, як від здивування і захоплення розширюються його очі. Денис явно не очікував такої зустрічі.

Ми обмінялися кількома фразами на стоянці, він запрошував випити кави, але я відмовилася. В даний час мені приходять десятки смс від Дениса про те, що він був дурнем, що не оцінив і зараз шкодує. Але мене це вже мало хвилює».

Фото спеціально для Особлива