Мені 29 років, я заміжня за сином великого бізнесмена. Я ніколи не працювала, чоловік і тесть повністю мене забезпечували. У шлюбі маємо сина, спадкоємця, так би мовити. Але незабаром чоловік знайшов собі іншу, заявивши, що я занадто стара вже для нього, що в його суспільстві соромно мати таких дружин

Мені 29 років, я заміжня за сином великого бізнесмена. Я ніколи не працювала, чоловік і тесть повністю мене забезпечували. У шлюбі маємо сина, спадкоємця, так би мовити. Але незабаром чоловік знайшов собі іншу, заявивши, що я занадто стара вже для нього, що в його суспільстві соромно мати таких дружин.

Та й після появи сина я трохи розповніла. Ні фітнес, ні дієти мені не допомагали, в організмі стався серйозний збій. Я ходила з цього приводу до лікаря. Загалом, під формат світських виходів я вже не підходжу. І тепер він поставив мені умову: або він дає мені велику суму грошей (вистачить на квартиру в столиці), але я тихо підписую всі папери і забуваю про сина, або він мені влаштує «солодке» життя.

У його батька великі зв’язки. Він сказав, що, якщо я почну качати свої права, то я не тільки сина не побачу, але і залишуся без копійки. Але я люблю свого сина, я не хочу від нього зовсім відмовлятися. Я навіть згодна, нехай він живе з батьком, але забувати про нього …

Але і жити на що, не уявляю. Я нічого не вмію, навіть не знаю, як користуватися ксероксом. Хто ж мене візьме на роботу. Як я тепер маю жити? Відчуваю себе якимось витратним матеріалом.

Я ж сина йому подарувала, а він зі мною так повівся. Викинув, як використану річ, як стару іграшку. Друзі радять йти до суду або поліцію, але я боюся. Вони насправді впливові люди, від них можна чекати чого завгодно.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива