– Мені дуже весело з тобою, я тебе навіть люблю, але мені треба подумати про майбутнє, – заявила мені кохана. Я сторопів! – А хіба у нас не спільне майбутнє? У нас же буде дитина! – Ну і що? Дитина і спільне майбутнє – дві різні речі, – додала вона, зібрала речі і пішла до іншого

Якщо чесно, я в розпачі. Сім місяців тому я познайомився з дівчиною Аллою – красива, яскрава, самостійна, вона мені сподобалася з першого погляду. Ми якось відразу знайшли спільну мову, хоча займаємося в житті абсолютно різними речами – Алла економіст у великій фірмі, а я дизайнер комп’ютерної графіки, фрілансер. Їй 28 років, а мені 27.

Уже через тиждень після знайомства Алла переїхала жити до мене в орендовану квартиру. Ми були дуже щасливі. Я назбирав грошенят, і ми на 2 тижні поїхали до Греції на відпочинок. Це були просто чудові дні!

Десь через 3 місяці я помітив, що Алла стала якоюсь задумливою. Виявилося, кохана чекає від мене дитину! Моїй радості не було меж, я став будувати плани на весілля, але Алла поводилася якось дивно і холодно. І ось на мої розпитування вона відповіла: – Мені дуже весело з тобою, я тебе навіть люблю, але мені треба подумати про майбутнє.

Я сторопів! – А хіба у нас не спільне майбутнє? У нас же буде дитина!

– Ну і що? Дитина і спільне майбутнє – дві різні речі.

– Тобто, ти не станеш моєю дружиною?!

– Ні! І не розраховуй на це. Мене не хвилювало, що ти мало заробляєш, поки ми просто зустрічалися. Але мій чоловік повинен бути забезпеченою людиною, щоб і я, і малюк ні в чому не мали потреби. Розумієш, з такими, як ти – приємно проводити час. А шлюб – це серйозно і я не вірю, що ти зможеш мені дати все, що потрібно.

Далі Алла ще говорила, що у неї є дві кандидатури. Обоє дуже забезпечені люди, в неї закохані, візьмуть в дружини з радістю, і дитину візьмуть як рідну. Але вона ще не визначилася, кого вибрати.

А я вже її і не слухав. У мене був шок, гнів і образа переповнювали серце. Вона зібрала свої речі і поїхала. А я залишився в порожнечі. Без коханої, без дитини, без майбутнього. Значить, тепер гроші – головне в житті, а не кохання?

Фото ілюстративне з вільних джерел