Мені іноді здається що мій син сліпий. Дружина прямо у нього перед носом крутить роман з якимось мужиком, а він цього ніби не бачить

Розумію, що він постійно на роботі, але я-то сиджу вдома і все бачу. Вже цілий місяць невістку привозить з роботи якась машина. У нас навіть трапився конфлікт одного разу через це.

Увечері невістка приїхала з роботи. Замість того щоб вийти з машини, вона ще хвилин 15 сиділа і розмовляла. Коли вона піднялася додому, я їй нагадала про те, що у неї є чоловік і нічого їздити з якимись мужиками. Вона ж стала на мене нападати, мовляв, нічого лізь не в свою справу.

Коли син повернувся з роботи я не стала йому нічого говорити. А через 10 хвилин він прийшов і почав мене дорікати, що я довела його дружину до сліз. Я спробувала йому пояснити, але він не став слухати, сказавши, що знає, що його ненаглядну іноді підвозить додому колега.

Я не стала йому говорити що це триває щодня протягом місяця – побоялася ще більше його розсердити. На ранок я вирішила перед ним вибачитися. На що він мені сказав, що я повинна вибачатися нема перед ним. А перед ким, перед цією вертихвісткою?

Ми живемо всі разом і мені не хочеться, щоб між нами почалася війна. Але син не хоче помічати, що невістка ним маніпулює, а тепер ще намагається налаштувати проти мене.

Дуже не хочеться щоб мій син ходив рогоносцем. Але я не знаю що робити в цій ситуації. Спробувати поговорити з сином все йому пояснити, чи все-таки краще не лізти, нехай розбираються самі?

Фото ілюстративне з вільних джерел