«Мені потрібні гроші, продай машину і вийшли мені їх!» – прийшла телеграми від чоловіка-зрадника. А наступного дня в місцевій газеті було оголошення: «Продається майже новий Феррарі, у відмінному стані – ціна 50 $»

Чоловік побачив оголошення в газеті «Продається майже новий Феррарі, у відмінному стані – ціна 50 $.» Він був упевнений, що в газеті помилка, але навіть за $ 5000, це була б дуже вигідна покупка, тому він поспішив за адресою, щоб подивитися на машину.

За вказаною адресою він знайшов прекрасний будинок, і його зустріла миловидна жінка. Вона підтвердила, що давала оголошення в газету і ціна була дійсно 50 $. Машина, – сказала вона, – в гаражі. Можете піти і подивитися на неї.

Хлопець був приголомшений. Це був гарний Феррарі і, як і було написано в оголошенні «майже новий». Він запитав, чи може прокататися на машині навколо кварталу, щоб перевірити її. Жінка сказала: «Звичайно», – і сіла поруч з ним. Porsche просто літав.

Хлопець взяв 50 доларів з гаманця і передав їх жінці, трохи зніяковіло. Жінка віддала йому необхідні документи, і автомобіль був його. Нарешті, новий власник не міг більше терпіти. Йому дуже хотілося дізнатися, чому жінка продавала Феррарі за такою сміховинно низькою ціною. Її відповідь була простою.

З посмішкою на обличчі, вона сказала: Я живу тут з моїм чоловіком, графом. Ну, після 30 років спільного життя, він ні слова не сказавши, пішов від мене до молодої дівчини. Але так як він дуже поспішав змитися, то був необережний і забув про всі свої кредитки вдома, я знала, що він не міг піти далеко.

Вчора з Флориди він надіслав мені телеграму: «Мені потрібні гроші, продай машину і вийшли мені їх!» Так що я виконала його прохання!

Фото ілюстративне